Dla partnerów - Platinum Property

Close

Dla partnerów

Dla brokerów i pośredników

Dla brokerów i pośredników

Dołącz do sieci naszych zaufanych Partnerów na rynku nieruchomości.

Wierzymy, że dzięki współpracy można więcej. Zachęcamy do kontaktu, jeśli jesteś agentem nieruchomości, pośrednikiem lub brokerem, który poszukuje godnej zaufania firmy gwarantującej bezpieczeństwo i jakość dostarczanych usług. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w zamian za polecenia i przekazanie Klientów. Zapewniamy transparentność obsługi i rzetelność przy okazji przyszłych transakcji.

Platinum property w liczbach

Skorzystaj z profesjonalnego wizerunku Platinum Property.

1

Przedłużenie współpracy

Klient po przekazaniu naszym specjalistom nadal zostaje w Twoim portfelu. Dzięki zapewnieniu płynności zysków z nieruchomości przez Platinum Property istnieje duże prawdopodobieństwo na to, że Twój Klient powróci i zakupi kolejny obiekt.

2

Zadowolenie z obsługi

Nie od dziś wiadomo, że zadowolony Klient jest najlepszą rekomendacją. Gwarantujemy profesjonalną obsługę inwestycji, wiarygodnych finansowo lokatorów i sprawimy, że Twój Klient będzie czerpał z niej zysk – co w konsekwencji znajdzie odzwierciedlenie w poleceniach Twoich usług.

3

Szybkie znalezienie najemcy

Oszczędzimy Twój czas w poszukiwaniach odpowiedniego lokatora, odpowiadaniu na telefony czy odciążymy w spotkaniach z najemcami. Dodatkowo posługujemy się narzędziami pozwalającymi na odpowiednie wyselekcjonowanie wynajmujących w taki sposób, aby inwestycja nie była narażona na problemy.

4

Obsługa prawna

Miej pewność, że Twoi Klienci zostaną zabezpieczeni przez profesjonalną obsługę prawną, dedykowane Umowy najmu, a co za tym idzie gwarancję czynszu, obsługę podatkową, a – w razie potrzeby – skuteczną windykację należności. Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa wynajmu.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Skontaktuj się z naszym doradcą opowiemy Ci o szczegółach wspołpracy z nami

Obiekty, którymi zarządzamy

Zarządzamy blisko 56 obiektami w całym Trójmieście.
Chcesz z nami zarabiać? Dołącz do nas.