Dla właściciela - Platinum Property

Close

Dla właściciela

Dla właścicieli nieruchomości

Dla właścicieli nieruchomości

Kluczowe jest dla nas stałe obłożenie administrowanych nieruchomości.

W zależności od lokalizacji obiektu oferujemy obsługę krótko- i długoterminową. Zajmujemy się przygotowaniem mieszkania do najmu, włącznie z przeprowadzeniem remontu i uzupełnieniem wyposażenia. Sporządzimy dedykowaną umowę najmu regulującą warunki użytkowania mieszkania. Wynajmujący zostaną odpowiednio wyselekcjonowani i zweryfikowani, szczególnie pod względem regulacji zobowiązań, wskaźników zadłużeń, niekaralności czy zarobków. Wszystko po to, aby uniknąć ryzyka niewypłacalności.

Platinum Property w liczbach

Bierzemy 100% odpowiedzialności za administrowaną przez nas nieruchomość.

1

Promocja nieruchomości

Atrakcyjne przedstawienie nieruchomości i jej promocja poprzez współpracujące z nami agencje i portale ogłoszeniowe pozwala na dostęp do szerokiej bazy potencjalnych najemców i w efekcie korzystniejszą negocjację warunków.

2

Monitoring płatności

Zajmujemy się bieżącą kontrolą nad wpływem płatności za wynajem nieruchomości od lokatorów. W razie problemów z ich płynnością skutecznie windykujemy należność i gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną.

3

Bieżąca obsługa obiektu

Odciążamy Ciebie nie tylko w interpersonalnej obsłudze mieszkania. Zajmiemy się kontaktem z lokatorami, wykonaniem wszelkich napraw i usterek, dokonaniem prac remontowych, serwisem urządzeń czy inwentaryzacją wyposażenia nieruchomości.

4

Zabezpieczenie inwestycji

Bezpieczeństwo obiektu i dbałość o Twoje interesy są dla nas niezwykle ważne. Poza zabezpieczeniem prawnym w postaci profesjonalnej Umowy stosujemy dobre praktyki w postaci poręczeń takich jak kaucje, weksle i gwarancje bankowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Skontaktuj się z naszym doradcą opowiemy Ci o szczegółach współpracy z nami.

Zarządzanie najmem

Zarządzanie najmem

Jeśli posiadasz nieruchomość na terenie Trójmiasta, chcesz zacząć na niej regularnie zarabiać.

Sprawimy, że Twoje mieszkanie będzie zarabiać, a Ty zaczniesz cieszyć się pasywnym przychodem. Zajmiemy się zaproponowaniem jak najbardziej optymalnej formy najmu, znajdziemy odpowiednich najemców i zatroszczymy się o to, abyś nie tracił czasu na samodzielną, bieżącą kontrolę nad inwestycją i lokatorami.

Zrealizowane inwestycje

Zobacz przykłady zrealizowanych inwestycji