O firmie - Platinum Property

Close
Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Maciej Butyłow Prezes Zarządu,
główny akcjonariusz firmy.

W ciągu 10 lat naszych działań na rynku trójmiejskich nieruchomości i kilkuset obsługiwanych inwestycji Platinum Property zyskało miano eksperta w inwestowaniu w nieruchomości, projektowaniu i budowie,  zarządzaniu najmem. Cieszy się niekwestionowanym zaufaniem Klientów. Dzięki temu, że działamy bezpośrednio, jesteśmy w stanie szybko rozwiązać problemy każdej nieruchomości, a doskonała znajomość lokalnego rynku pozwala nam na uzyskanie bardzo atrakcyjnych stóp zwrotu z zainwestowanego kapitału.

Platinum Property w liczbach

Nieustannie podnosimy jakość oferowanych przez nas usług. Wprowadzamy na rynek nowatorskie rozwiązania i szukamy nowych możliwości.

1

10 lat doświadczenia na rynku nieruchomości

Długoletnia praktyka i znajomość rynku nieruchomości są jednymi z najważniejszych czynników w efektywnym zarządzaniu obiektami. Udaje nam się z powodzeniem sprawować kontrolę nad inwestycją, pośredniczyć w zakupie i remontowaniu mieszkań przeznaczonych na wynajem.

2

Ponad 56 zarządzanych obiektów

W procesie inwestowania w nieruchomość dysponujemy wskaźnikami obrazującymi rynek trójmiasta, a także wykonujemy indywidualne wyliczenia i kalkulacje zwrotu z inwestycji ROI, zwrotu kapitału własnego inwestora ROE.

3

90% skuteczności w działaniach

Nasi Klienci mają pewność, że pieniądze płynące z wynajmu nieruchomości staną się stałym, pasywnym dochodem, o którego terminowość dba Platinum Property. Zaprojektowaliśmy nasze usługi w taki sposób, aby regularne wpływy od najemców były standardem.

4

Dostępność dla najemcy 24/7

Dzięki wyróżniającemu nas profesjonalizmowi w działaniu zapewniamy ciągłą dostępność dla najemców. Troszczymy się o to, aby wynajmujący mieli swobodny i bezproblemowy dostęp do konsultanta w razie jakichkolwiek pytań czy problemów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym doradcą, opowiemy Ci o szczegółach współpracy z nami.

Zrealizowane inwestycje

Zobacz przykłady zrealizowanych inwestycji