Spółki celowe - Platinum Property

Close
Spółka celowa

Spółka celowa

Inwestycja w nieruchomości z zaufanym partnerem

W  oparciu o bogate doświadczenie Firma Platinum Property oferuje inwestorom bezpieczne oraz sprawdzone rozwiązanie na powiększenie własnego kapitału. Jeżeli jesteś inwestorem, który pragnie zarabiać w oparciu o rynek nieruchomości to nabycie udziałów w spółce celowej jest nieangażującym i pewnym sposobem na sukces finansowy.  Jako wspólnik będziesz miał prawo do równego udziału w zyskach spółki. Bierzesz udział we wszystkich kluczowych decyzjach biznesowych, a wszystkie pozostałe działania operacyjne, na które nie masz czasu takie jak: znalezienie nieruchomości, analiza Due Diligence, obsluga prawna, podatkowa, księgowa projekty, wykonawstwo wszelkich adaptacji  należą do specjalistów Platinum Property.

Przykładowy model inwestycji w ramach spółki celowej

Łączymy i kumulujemy kapitał w celu zapewnienia dźwigni finansowej- zrealizowane wspólnie inwestycje są jeszcze bardziej satysfakcjonujące oraz bezpośrednio przekładają się na obopólne korzyści majątkowe.

1

Posiadasz kapitał

Nieruchomości są powszechnie uznawane za najbezpieczniejszą inwestycję, dlatego na tym gruncie chcesz zarabiać. Zgromadzone środki finansowe pozwoliłyby na zakup np. mieszkania pod wynajem, jednak trudno jest dotrzeć do atrakcyjnej oferty pozwalającej na relatywnie szybki i pewny zysk. Rynek nieruchomości z pozoru wydaje się być stabilny, jednak jest mocno uwarunkowany wieloma czynnikami, które musisz znać, aby odnieść na nim sukces.

2

Udział w spółce cywilnej

Zapoznałeś się z ofertą firmy Platinum Property. Masz dostęp do jej dotychczasowo zrealizowanych projektów. Jesteś pewny co do bezpieczeństwa oferowanych usług. Zawierasz umowę. Stajesz się wspólnikiem w spółce specjalnego przeznaczenia, ukierunkowanej na pomnażanie majątku poprzez zakup nieruchomości poniżej wartości rynkowej.

3

Korzystasz z doświadczenia
Platinum Property

Wyszukujemy atrakcyjną nieruchomość. Przedstawiamy plan inwestycyjny. Na skutek walnego zgromadzenia akcjonariuszy spółki decydujemy o zakupie nieruchomości. Pozostałe działania decydujące o sukcesie tego przedsięwzięcia leżą po naszej stronie. W czasie kiedy my organizujemy i realizujemy proces inwestycyjny - Ty spokojnie zajmujesz się swoją pracą lub spędzasz czas z rodziną.

4

Zarabiasz sporą sumę pieniędzy
w niedługim czasie

Zbudowaliśmy wartość rynkową zakupionego lokalu. Nabyta nieruchomość miała obniżoną wartość rynkową np. 270 tys. Obecnie po wykonanych pracach remontowych jego cena wzrosła o 30-40%. Tak przygotowana nieruchomość może być sprzedana albo nadal na siebie zarabiać na rynku wynajmu. O tym decydujemy my! Wspólnicy- którym zależy na sukcesie finansowym- dzięki niemu możemy przeżywać o wiele więcej beztroskich chwil z naszymi najbliższymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Zostaw swoje dane lub zadzwoń do nas: ++ 48 793 655 000

Przykłady wykonanych inwestycji

Oto nasze ostatnie realizacje w których zwiększyliśmy wartość zakupionych nieruchomości o blisko 30 %. Cześć inwestorów zdecydowała się również przekazać nieruchomość do wynajmu krótkoterminowego

Finansowanie zakupu - zwiększenia wartości

Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze formy finansowania inwestycji, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów Platinum Property.

Jesteśmy w stanie dobrać rozwiązanie, które odpowie Twoim potrzebom. Wybierzesz najodpowiedniejszą formę finansowania spośród kredytów inwestycyjnych, hipotecznych, obrotowych, lub nawet współfinansowania przez zbywcę nieruchomości. Chcąc dodatkowo zabezpieczyć Twoją inwestycję nawiązaliśmy współpracę ze specjalistami branży ubezpieczeniowej.

Zrealizowane inwestycje

Zobacz przykłady zrealizowanych inwestycji