Współpraca - Platinum Property

Close

Współpraca

Dla właścicieli nieruchomości

Dla właścicieli nieruchomości

Kluczowe jest dla nas stałe obłożenie administrowanych nieruchomości.

W zależności od lokalizacji obiektu oferujemy obsługę krótko- i długoterminową. Zajmujemy się przygotowaniem mieszkania do najmu, włącznie z przeprowadzeniem remontu i uzupełnieniem wyposażenia. Sporządzimy dedykowaną umowę najmu regulującą warunki użytkowania mieszkania. Wynajmujący zostaną odpowiednio wyselekcjonowani i zweryfikowani, szczególnie pod względem regulacji zobowiązań, wskaźników zadłużeń, niekaralności czy zarobków. Wszystko po to, aby uniknąć ryzyka niewypłacalności.

Platinum Property w liczbach

Bierzemy 100% odpowiedzialności za administrowaną przez nas nieruchomość.

1

Promocja nieruchomości

Atrakcyjne przedstawienie nieruchomości i jej promocja poprzez współpracujące z nami agencje i portale ogłoszeniowe pozwala na dostęp do szerokiej bazy potencjalnych najemców i w efekcie korzystniejszą negocjację warunków.

2

Monitoring płatności

Zajmujemy się bieżącą kontrolą nad wpływem płatności za wynajem nieruchomości od lokatorów. W razie problemów z ich płynnością skutecznie windykujemy należność i gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną.

3

Bieżąca obsługa obiektu

Odciążamy Ciebie nie tylko w interpersonalnej obsłudze mieszkania. Zajmiemy się kontaktem z lokatorami, wykonaniem wszelkich napraw i usterek, dokonaniem prac remontowych, serwisem urządzeń czy inwentaryzacją wyposażenia nieruchomości.

4

Zabezpieczenie inwestycji

Bezpieczeństwo obiektu i dbałość o Twoje interesy są dla nas niezwykle ważne. Poza zabezpieczeniem prawnym w postaci profesjonalnej Umowy stosujemy dobre praktyki w postaci poręczeń takich jak kaucje, weksle i gwarancje bankowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Skontaktuj się z naszym doradcą opowiemy Ci o szczegółach współpracy z nami.

Oferta inwestycyjna

Oferta inwestycyjna

Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców w planowaniu Twojej inwestycji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zebranemu na Trójmiejskim rynku nieruchomości, posiadamy bardzo dobrą znajomość jego specyfiki pod kątem wartości obiektów względem dzielnicy i planowanych w jej obszarze inwestycji miejskich, płynności, wskaźników pustostanów, trendów sprzedaży czy dostępu do najatrakcyjniejszych ofert z rynku pierwotnego lub przed licytacjami komorniczymi.

Platinum property w liczbach

Zaufaj naszej praktyce w sprzedaży i kupnie nieruchomości.

1

Profesjonalne doradztwo w zakupie

Eksperci Platinum Property pomogą w zaplanowaniu inwestycji, dokonają niezbędnych obliczeń i kalkulacji, zaproponują sposoby finansowania i zwrotu nakładów, a w końcu - wyszukają odpowiednią nieruchomość. W razie potrzeby zajmą się także pośrednictwem w jej zakupie.

2

Kompleksowa obsługa

Oferujemy pomoc począwszy od bezpiecznej obsługi transakcji po przygotowanie koncepcji, Home Staging, remont i doposażenie, aż po kompleksowe zarządzanie ofertą pod kątem najmu. Posiadamy zaplecze sprawdzonych podwykonawców. Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinach projektowania wnętrz, wykończenia, instalacji elektrycznych, hydraulicznych, grzewczych oraz ekipą likwidującą każdą usterkę.

3

Znalezienie najemcy

Zajmiemy się profesjonalnym przygotowaniem oferty wynajmu nieruchomości, aranżacją mieszkania, oprawą fotograficzną i reklamą za pośrednictwem zaprzyjaźnionych agencji i portali ogłoszeniowych. W efekcie jesteśmy w stanie konkurencyjnie szybko znaleźć lokatora i koordynować wynajem.

4

Generowanie zysku

Dobre zaplanowanie inwestycji pozwala na szybsze uzyskanie zysków. Eksperci Platinum Property oferują pomoc w badaniach rynkowych, tworzeniu strategii kupna lub sprzedaży, przygotowaniu nośników reklamowych i ich implementacji. W efekcie zapewniamy przychód bez angażowania Twojej energii i czasu.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Skontaktuj się z naszym doradcą opowiemy Ci o szczegółach wspołpracy z nami

Dla brokerów i pośredników

Dla brokerów i pośredników

Dołącz do sieci naszych zaufanych Partnerów na rynku nieruchomości.

Wierzymy, że dzięki współpracy można więcej. Zachęcamy do kontaktu, jeśli jesteś agentem nieruchomości, pośrednikiem lub brokerem, który poszukuje godnej zaufania firmy gwarantującej bezpieczeństwo i jakość dostarczanych usług. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w zamian za polecenia i przekazanie Klientów. Zapewniamy transparentność obsługi i rzetelność przy okazji przyszłych transakcji.

Platinum property w liczbach

Skorzystaj z profesjonalnego wizerunku Platinum Property.

1

Przedłużenie współpracy

Klient po przekazaniu naszym specjalistom nadal zostaje w Twoim portfelu. Dzięki zapewnieniu płynności zysków z nieruchomości przez Platinum Property istnieje duże prawdopodobieństwo na to, że Twój Klient powróci i zakupi kolejny obiekt.

2

Zadowolenie z obsługi

Nie od dziś wiadomo, że zadowolony Klient jest najlepszą rekomendacją. Gwarantujemy profesjonalną obsługę inwestycji, wiarygodnych finansowo lokatorów i sprawimy, że Twój Klient będzie czerpał z niej zysk – co w konsekwencji znajdzie odzwierciedlenie w poleceniach Twoich usług.

3

Szybkie znalezienie najemcy

Oszczędzimy Twój czas w poszukiwaniach odpowiedniego lokatora, odpowiadaniu na telefony czy odciążymy w spotkaniach z najemcami. Dodatkowo posługujemy się narzędziami pozwalającymi na odpowiednie wyselekcjonowanie wynajmujących w taki sposób, aby inwestycja nie była narażona na problemy.

4

Obsługa prawna

Miej pewność, że Twoi Klienci zostaną zabezpieczeni przez profesjonalną obsługę prawną, dedykowane Umowy najmu, a co za tym idzie gwarancję czynszu, obsługę podatkową, a – w razie potrzeby – skuteczną windykację należności. Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa wynajmu.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Skontaktuj się z naszym doradcą opowiemy Ci o szczegółach wspołpracy z nami

Zrealizowane inwestycje

Zobacz przykłady zrealizowanych inwestycji